جزئیات خبر


در ایام دهه کرامت؛

کارگاه آموزشی«سبک زندگی حضرت‌رضا(ع)» توسط شرکت فرش رضوی برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی«سبک زندگی حضرت‌رضا(ع)» توسط شرکت فرش رضوی برگزار می‌شود
1396/5/5

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی ضمن عرض تبریک ایام مبارک و خجسته دهه کرامت از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع «سبک زندگی حضرت رضا(ع)» توسط این شرکت در این ایام خبر داد.
غلام‌رضا باغشنی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: در این راستا کارگاه آموزشی مذکور ویژه 50 نفر از برادران و 150 نفر از خواهران واحد بافندگی کنه بیست این شرکت برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: شرکت فرش آستان قدس رضوی دارای دو کارگاه بافندگی می‌باشد که یکی در روستای کنه بیست مشهد و دیگری در روستای تربقان کاشمر واقع شده است.
باغشنی با اشاره به برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) برای تمامی واحدهای این شرکت گفت: مداحی، مولودی و پذیرایی از جمله برنام‌های این جشن به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: همچنین همه روزه هنگام نماز ظهر و عصر برای 50 نفر از کارکنان اداره شرکت فرش استان قدس رضوی سخنرانی با موضوع دهه کرامت انجام خواهد شد.
باغشنی، اجرای برنامه‌های ورزشی را بخشی دیگر از فعالیت‌های شرکت، ویژه دهه کرامت عنوان کرد و افزود: این مسابقات در دو رشته والیبال و فوتسال برگزار می‌شود.
وی با بیان این که طی ایام دهه کرامت، از 100 فعال اداره فرش در ایام ضیافت رضوی تقدیر و تشکر خواهد شد، افزود: همچنین به مناسبت میلاد امام رضا(ع) هدیه نقدی به تمامی کارکنان اهدا می‌گردد.
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی ادامه داد: علاوه بر این، ساعت کار و دستمزد از کارافتادگی 800 نفر از بافندگان کارمزدی که در ساعت حضور در جلسات نمی توانند قالی ببافند، تامین می‌شود.
 114-96

نظر شما