جزئیات خبر


شرکت فرش آستان قدس رضوی واحد برتر ایمنی و بهداشت حرفه‌ای شد

شرکت فرش آستان قدس رضوی واحد برتر ایمنی و بهداشت حرفه‌ای شد
1395/10/26

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی از انتخاب این شرکت به عنوان واحد برتر ایمنی و بهداشت حرفه‌ای خبر داد.
غلامرضا باغشنی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: در این شرکت هم اکنون، 464 نفر در بخش تولید فرش دستباف مشغول به کار هستند و در این راستا اقداماتی نظیر تلاش هایی برای کسب سلامت نیروی انسانی اعم از جسمی، روحی و روانی انجام شده است.
وی ادامه داد: این فعالیت ها با هدف افزایش بهره وری بیشتر و همچنین پیشگیری از بیماری های شغلی صورت گرفته است.
باغشنی، ایجاد مطب پزشک طب کار مقیم در کارگاه را از جمله اقداماتی دانست که به منظور ارتقاء مقوله ایمنی و بهداشت برای کارکنان شرکت طی سال جاری انجام شده است.
وی ادامه داد: علاوه بر این، می توان به برقراری رابطه ای نزدیک از طریق رابطان بهداشتی با اداره بهداشت نصب دستگاه های ورزشی ویژه بانوان، تجهیز زمین ورزشی کارگاه همچون والیبال، فوتبال، پینگ پنگ و سایر ملزومات و ... اشاره کرد.
باغشنی درباره سایر افتخارات این شرکت گفت: دریافت لوح سپاس از سازمان تأمین اجتماعی به عنوان کارفرمای نمونه، تکریم کارفرمایان کارآفرین نمونه در 2 سال متوالی و کسب لوح تقدیر از سازمان بسیج مستضعفین به خاطر همکاری در راستای تولید و خودکفائی، از آن جمله به شمار می رود.
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی ادامه داد: این شرکت علاوه بر دریافت عنوان گره زرین سومین جشنواره فرش دستباف لوح تقدیر در زمینه سلامت کار از دانشگاه علوم پزشکی، به عنوان تولید کنده برتر کارگاه متمرکز از سوی مرکز ملی فرش ایران نیز شناخته شده است.
  352-95

نظر شما